zpět na archiv

Projekt bude zrestartován v září - zůstaňte v kontaktu!

Facebook share Twitter share Pinterest share

15. 04. 2020

Na základě harmonogramu uvolňování opatření vydaných Vládou ČR přinášíme informace týkající se soutěže ČD Cup ŠBL. Vzhledem k tomu, že když dojde v letošním školním roce k otevření škol, půjde jen o velmi provizorní režim, není reálné projekt do konce června odstartovat. 


(Re)start projektu je tedy naplánován po letních prázdninách. V září a říjnu budou odehrána základní kola, v listopadu pak budou následovat semifinálové skupiny a FINAL 6. Samozřejmě pokud to zdravotní situace v ČR dovolí.

Je to dlouhá doba bez soutěžního basketbalu, ale jak se říká vše zlé je pro něco dobré. Období než se znovu rozeběhnou soutěže můžete využít k individuální nebo rodinné přípravě. Česká basketbalová federace i NBA se v tom snaží pomoci. ČBF hned na začátku karantény přišla s projektem #vratimselepsi a NBA ji následovala měsíčným online tréninkovým programem v aplikaci OWQLO. Sleduj naše sociální sítě a budeš v obraze. Navíc tam pro vás chystáme i soutěže, ať vás pozitivně motivujeme! I když se nemůžeme v takové míře setkávat, můžeme zůstat v kontaktu!!!


FB profil ČD Cupu

FB profil Jr. NBA League